KRKONOŠE - BRÁDLEROVY BOUDY 

 zimní pobyt pro děti

14. - 20.3. 2022  (7dní)


Zimní dny letos prolínají i teplé dny jarní ... ať tak či tak , jeden kousek zimy plánujeme prožít s dětmi opět na "Brádlerkách", kde je dobře po celý rok :) Jako tradičně pojedeme s dětmi a dospěláky ze ZŠ Slunovrat, čeká nás tedy veliká parta a plno zážitků!  


CO PLÁNUJEME  

        sjezdové lyžování  - pro děti bude dopoledne i odpoledne k dispozici lyžařský instruktor, vlek 200m od boudy, svah příjemný pro začátečníky i pokročilé

  • běžkování  - s Lenkou a Ondrou, před chalupou, za chalupou, na hranice (nejen svých možností :) 
  • sněhové radovánky  - bobování, sněhové stavby, plné boty sněhu, rampouch u nosu aj.
  • saunování  - sauna je hned za chalupou, k ochlazení stačí pobíhat venku s krásným výhledem na Špindlerův mlýn, odvážní se chladí sněhem a ti nejvíc se noří do ledové vody...aááá
  • večerní beseda, promítání, společné hry, čtení, dílničky, zpívání... 

Autobusem jsme na horách za 4h, rolba nám vyveze bágly, ski a v průběhu našeho výšlapu (cca 3km vzhůru :) se otočí pro ty nejmenší. Na boudě už nás bude čekat vydatný oběd. Strava 3x denně + 2 svačinky + celodenní pitný režim.

Před dopoledním a odpoledním programem se vždy všichni sejdeme a děti si vyberou, do jaké aktivity se pustí. Lyže i běžky jsou dobrovolné, mohou jet s námi klidně jen děti bez "dřev"... leč doporučujeme přeci alespoň jedny přibalit! Děti to láká. Běžkařů každou sezónu přibývá :) 

Cena zahrnuje dopravu, pobyt, stravu, lyžařského instruktora a veškeré dění. 

Zvlášť se platí sauna (cca 50Kč/osoba) a vlek (90Kč/půl dne, 120Kč/celý den). Děti si zaznamenávají do veliké společné tabulky své aktivity a na konci pobytu vyúčtujeme jen to, co opravdu využily.

Ceník

  • děti do 7 let     6 700,-Kč
  • děti do 11 let    6 900,-Kč
  • děti, studenti od 12 let     7 100,-Kč

Odjíždět budeme v pondělí ráno (obědváme již na boudě) a vracet se budeme v nedělní podvečer.

Své děti prosím přihlaste do konce ledna 31.1.2022. Poté vám zašleme informace k platbě.

Další fotky z našich pobytů na Brádlerkách...tu: Brádlerovy boudy 2020