BRÁDLEROVY BOUDY 2020

Letošní hory se náramně povedly...už jen to, že doma máme víc jara než zimy a v Krkonoších nás čekala sněhová peřina! Z Medvědího kolene, kde nás autobus vysadil, vyvezla bagáž rolba a my se vydali pěkně vzhůru k chatě, dodnes nevím, jak je to daleko...bratru asi 3 km :) Tedy tlačit do toho kopce kočár i s "Matesem", okatou Bohdankou, mi přišlo odvážné. V půli přijela záchrana a přidaly se i jiné bolavé nožičky :) Čekal nás vydatný oběd, kuchař Míra nás vykrmoval zdatně po celý týden. Ubytovali jsme se a hurá ven! 

Každý den jsme se sešli po snídani a po obědě spolu se všemi ze ZŠ Slunovrat, děti si vybraly z nabízených aktivit a šlo se ven. Letos byla docela velká skupinka lyžařů začátečníků, pokročilí vyrazili rovnou na vlek. Velice početné byly i týmy běžkařů, od úplných nováčků po zdatné běžce. Odpoledne byla vždy v nabídce i jízda na bobech, lopatkách, sněhové stavby...tady se ukázalo, že hliníkové lopaty z Číny příliš nevydrží, a tak jsme si s panem údržbářem domluvili malou brigádu v kotelně...

Podvečery jsme prožívali společně u stolních či chodbových her, na tvořivých dílničkách, naživáčci byli 2x v sauně, šli jsme do jídelny do kina, před spaním četli každý večer pohádku o Andělce. Jestli si nejmenší posteskli 1 -2x před spaním, že se jim líp usíná s mámou...další noci už zalézali do postelí unaveni zážitky a domů do údolí se nám příliš nechtělo. Tak zase za rok! :)