červencový POBYT pro RODIČE s DĚTMI na RUSAVĚ

Prázdninový rodinný pobyt 23.- 28.7.2019 pořádaný centrem ONENESS o.p.s.

Letošní rodinné téma v Centru pod Pardusem je   "já jsem ty a ty jsi já"

Každý v rodině touží po harmonii. Ta plyne z DUCHA - PŘÍTOMNOSTI v člověku. Během rodinného života můžeme vychutnat zdánlivě neslučitelné kvality, které se rozpínají do rozmanitosti, mísící se v jeden ŽIVOT.

Tyto kvality ladíme sami v sobě, v partnerském vztahu, rodině, širším společenství. Učíme se pod povrchem věcí vnímat řád, který je základem všeho. A také rozlišovat, co je podstatné od toho, co se jako podstatné jeví.

Budeme se věnovat aktivitě i klidu. A také sebepoznání.

Co nás během společných dní čeká?

Program připravujeme ve spolupráci s Lenkou Poulovou a Ondrou Jelínkem.

Lenku s Ondrou známe mnoho let, Lenka je profesí učitelka a Ondra výtvarník. Léta k nám jezdí se školními dětmi i celými rodinami.

Večery budou patřit rodičům a sebepoznání - sdílení vnitřních témat, uvědomění, nalezení nové inspirace, nebo jen prohloubení citlivosti a vnímání.

Srdečně Vás zveme!

Těšíme se na setkání. Eva, Dan, Lenka a Ondra

Praktické informace k pobytu:

Čekají nás výtvarné a tvořivé dílny, výpravy do okolní přírody, hry s příběhy a další aktivity s dětmi, čtení pohádek a příběhů, večerní letní kino, oheň. Zahrajeme si na nástroje z naší hudební dílny. Vydáme se společně na pouť Svatý Hostýn.

V době setkávání dospělých bude o děti postaráno.

Začínat budeme v úterý 23.7.2019 v 19 hod. večeří, končit v neděli 28.5.2019 obědem.

Pobyt včetně programu a vegetariánské stravy:

Dospělí 4 700,- Kč

Děti 6-12 let 3 100,- Kč

Děti 3 - 5 let 3 000,- Kč

Děti do 3 let bez nároku na lůžko a jídlo zdarma.

Přihlášení na email: onenesscentrum@seznam.cz

Rezervační zálohu 1500,- Kč na osobu prosím zašlete na účet č. 217212557 /0300 do 15.7.2019. Děkujeme..