JARNÍ PROBUZENÍ

5.4. - 7.4. 2019

Rádi bychom vás pozvali na víkendový pobyt do příjemného prostředí malé obce Hluboké Dvory.

Společně zde pobýt a oslavit jaro, ohněm, poznávací výpravou do Žlebu podél potoka Lubě, hrou, hudbou, vyráběním...

Spaní a možnost pobytí je zajištěno v menším domku, který je postavený z přírodních materiálů. Dům je vytápěn akumulačními kamny na dřevo. Strava bude na sobotu i neděli zajištěna (možno i vegetariánská).

Začínáme v pátek kolem 15 hod srazem v Brně v Králově Poli a končíme v neděli na stejném místě i ve stejném čase. Také je možnost dojet přímo na místo vlastní dopravou.

Pro děti ve věku 6 až 15 let.

Cena za celý víkend je 990 Kč.

Pokud potřebujete, tak nám napište, nebo zavolejte.

Podrobnější informace vám pošleme po přihlášení se na víkend.

Na jarní probuzení se hlašte zde:                                       https://www.spolek-nazivo.cz/prihlaska-na-aktivitu/

Přejeme příjemné dny.

Na viděnou se těší Ondra a Lenka