VELEHRAD

                                      29. - 31.5. 2019

Výprava pro děti

Jedno z našich oblíbených míst, kam se s dětmi pravidelně vracíme, je Modrá a Velehrad. Podnikli jsme již 3 expedice do těchto končin, pozorovali vodní biotop v Modré, navštívili skanzen, prožili si život mnichů v klášteře, nahlédli pod pokličku Cyrila a Metoděje, projeli se na koloběžkách, dozvěděli se o třídění odpadu v Kovozoo ve Starém Městě a to vše díky laskavosti řádových sester a hlavně sestry Václavy, která si nás vzala pod ochranu a poskytla nám přístřeší i nějakou tu dobrotu v srdci Velehradu.

Čtvrtá expedice ÁRDOM :) proběhne v termínu 29. - 31.5. 2019

Opět budeme prozkoumávat život pod vodní hladinou, tentokrát v biotopu, kde se v případě dobrého počasí můžeme i osvěžit (plavky s sebou). Nahlédneme do historie a prozkoumáme i místní přírodu...

Kdo se může přidat? Každý, kdo zvládne odjet z Brna s vlastním batohem na zádech, ve kterém bude mít spacák, karimatku, oblečení, jídlo a pití na středeční den a pár drobností.

Odjíždět z Brna budeme ve středu ráno a vrátíme se pátek odpoledne /v podvečer.

Cena za výpravu je 1300,- Kč (v ceně je zahrnuto jízdné, vstupy, strava na čtvrtek a pátek...)

V případě zájmu se přihlaste do 15.5. (vzhledem k zajištěnému ubytování, objednání vstupů, hromadnému jízdnému, nákupu stravy apod. ) Děkujeme.

Pokud potřebujete, tak nám napište, nebo zavolejte.

Podrobnější informace vám pošleme po přihlášení: